KILKA SŁÓW O MNIE

 

Witam na mojej stronie poświęconej pracy z umysłem i emocjami.

 

 

Nazywam się Marek Cieślar. Jestem psychoterapeutą, certyfikowanym terapeutą uzależnień, hipnoterapeutą, mistrzem  bioenergoterapii, mistrzem i egzaminatorem w zawodzie naturopaty.

Dzięki kwalifikacjom zawodowym oraz wieloletniemu doświadczeniu stworzyłem pionierski,  autorski program połączenia akademickiej terapii z naturalnymi sposobami wpływania na zdrowie psychiczne i fizyczne.

Ukończyłem Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie STU uzyskując dyplom i Certyfikat Instruktora Terapii Uzależnień Nr 203 potwierdzający kwalifikacje zawodowe.

Posiadam także Certyfikat z Psychospołecznych Aspektów Narkomanii. Wiele lat poświęciłem na pomoc osobom uzależnionym zarówno od alkoholu, narkotyków, ale także od leków i substancji psychoaktywnych. Z powodzeniem prowadzę dwa Ośrodki Leczenia Uzależnień Castel – w Wiśle i Ustroniu.

Kilka lat temu przeszedłem Program Rozwoju Osobistego w IPZ w Warszawie.  Doskonaliłem się i posiadam duże doświadczenie w zakresie Pracy Terapeutycznej z rodziną (oferuję pomoc dla rodzin osób uzależnionych), także w terapii par. Dodatkowo posiadam uprawnienia i doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania i emocji. Jestem zawodowym hipnoterapeutą. Specjalizuję się w hipnozie energetycznej, magnetycznej, autohipnozie oraz hipnozie regresyjnej.

phone-icon

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu:  +48 575 904 908