Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień

Terapia leczenia wszelkich uzależnień

Naszą specjalnością jest leczenie osób cierpiących na wszelkie schorzenia psychologiczne lub uzależnienia typu hazard, alkoholizm, narkomania czy obżarstwo. Jeżeli macie Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ośrodkami

Zobacz czym specjalizuje się nasz ośrodek terapii uzależnień

Leczenie uzależnienia od hazardu

Leczenie z hazardu

Wyjdź z uzależnienia od hazardu dzięki naszej specjalnej kuracji. Patologiczny hazard to jedna z najbardziej niebezpiecznych chorób XXI wieku - wielu ludzi straciło swój majątek i zdrowie tylko po to by wygrać. Hazard, w większości przypadkach jest częstym synonimem alkoholizmu.
Dowiedz się więcej...
Leczenie z narkomanii

Leczenie z narkomanii

Nie ważne czy masz problem z miękkimi narkotykami czy twardymi - to bardzo poważny problem. Jesteśmy jednym z najlepszych ośrodków leczenia uzależnienia od narkotyków w Polsce.
Dowiedz się więcej...
Leczenie lekomanii

Leczenie z lekomanii

Nie leczona lekomania jest przyczyną wielu zaburzeń mózgowych, powodując nieodwracalne efekty uboczne w naszym mózgu. Uzależnienie od leków często ma podłoże wstępnej narkomanii.
Dowiedz się więcej...
leczenie z alkoholizmu

Leczenie z alkoholizmu

Alkoholizm to zmora XXI wieku - jest to, według badań - najbardziej popularny i legalny, a zarazem szkodliwy narkotyk prowadzący do utraty znajomych, kariery zawodowej, miłości czy nawet i życia.
Dowiedz się więcej...
waga-uzaleznienie-jedzenie

Leczenie z nałogowego jedzenia

Nałogowe jedzenie czyli kompulsywne odżywianie może doprowadzić do poważnych chorób zdrowotnych (typu nadmierna otyłość) i początkowej depresji.
Dowiedz się więcej...