Detoks Alkoholowy

Detoks Alkoholowy
4.7 (93.33%) 3 vote[s]

jezioro-odpoczynek

Czym jest detoks alkoholowy – opis detoksykacji

Detoks alkoholowy najczęściej stosuje się u osób ze stwierdzonym współczynnikiem średnim lub wysokim, zależne od stanu uzależnienia pacjenta.

Detoksykacja zostaje włączona do terapii zaraz po wywiadzie z pacjentem, upewniamy się w między czasie, że pacjent zdaje sobie sprawę z absencji a także przydzielamy specjalistów którzy będą nam nim czuwać.

Kuracja polega na wyeliminowaniu z krwiobiegu pacjenta cierpiącego na alkoholizm wszelkich substancji szkodliwych (procentowych).

Podczas detoksykacji nasi odpowiedni specjaliści czuwają nad pacjentem i podają mu niezbędne leki (farmaceutyczne, zgodne ze stanem zdrowia pacjenta), dodatkowo podajemy również składniki mineralne wliczając w to również niezbędne witaminy.

Detoks alkoholowy – Cennik

Oferujemy pełną, profesjonalną detoksykację organizmu z alkoholu. W naszych ośrodkach pomocy psychologicznej ceny takiej detoksykacji wynoszą ok. 600 PLN.
Zobacz pełen cennik w naszym ośrodku pomocy w Ustroniu
Zobacz pełen cennik w naszym ośrodku w Czeskim Cieszynie

Czy to jest bezpieczne?

Według naszych ostatnich badań i opinii klientów którzy przeszli detoks pozytywnie – jak najbardziej tak ! Detoksykacje stosuję się obecnie na całym świecie i nie jest ona terapią szokową, najczęściej pacjenci przyjmują leki i odpowiednie witaminy ze spokojem. 6% z naszych wszystkich pacjentów podczas odtruwania organizmu doznało lekkiego niepokoju i złości, które bardzo szybko ustąpiły bez kolejnych nawrotów.

 

mierzenie-cisnienia-detoks-alkoholowy

Każdy pacjent przed podjęciem odtruwania jest starannie przez nas badany.

Jak zapisać się na detoksykację w naszym ośrodku?

To bardzo proste. Prosimy o kontakt na nasz adres email, który znajdziecie Państwo tutaj lub skorzystać z naszej infolinii poniżej.

okragla-ikonka-telefon

+48 575 904 908